DJ ARTUR ZDANOWICZ

Nie od dziś wiadomo, że udana impreza to nie tylko odpowiednie towarzystwo, ale również dobra muzyka. Profesjonalny DJ z pewnością taką zagwarantuje. Bardzo szeroki repertuar, umiejętność prowadzenia imprezy, kontakt z publicznością oraz doskonały gust muzyczny są gwarancją udanej zabawy.

Od wielu lat działam w branży rozrywkowej a konkretnie zajmuję się profesjonalnym prowadzeniem oraz oprawą muzyczną takich imprez jak: Wesela, Imprezy Firmowe, Imprezy Integracyjne, Studniówki, Bale, Eventy, Pikniki, Imprezy Okolicznościowe itp. To co mnie wyróżnia to przede wszystkim profesjonalizm, doświadczenie, a także dbałość o każdy szczegół.

Mam na koncie setki imprez firmowych, wesel, wieczorów stylizowanych, eventów czy koncertów, na których grałem w Polsce i za granicą przed występami takich gwiazd jak np: Bajm, T-Love czy Stachursky.

Potwierdzeniem profesjonalizmu i wynikiem doświadczenia mojej pracy jest ciągła współpraca z wieloma Agencjami Eventowymi, Agencjami Artystycznymi, Hotelami czy Restauracjami. Moje działania nie ograniczają się do województwa podlaskiego i Białegostoku, z którego pochodzę, również obsługuję imprezy na terenie całej Polski.

Zapewniam profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, multimedia. W zależności od zapotrzebowania i profilu imprezy jestem w stanie również zapewnić technikę estradową: scenę, oświetlenie i nagłośnienie raiderowe.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych usług. Jeżeli poszukujesz doświadczonego profesjonalisty, który poprowadzi Twoje wesele lub imprezę firmową, nie mogłeś lepiej trafić !

Zadzwoń lub napisz !